2024-05-08@05:29:49 GMT
۱۰۲۳ نتیجه - (۰.۰۶۵ ثانیه)
جدیدترینهای «مقام سوم بخش»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان کشور به میزبانی شهر زاهدان برگزار شد. با اتمام پیکارهای در بخش بانوان ورزشکاران خراسان شمالی در وزن ۴۸- کیلو فائزه ابراهیمی به مدال طلا و زهرا باغچقی صاحب گردن آویز برنز مسابقات شد، در وزن ۵۲- کیلو حدیث باغچقی بر سکوی سوم قرار گرفت و در وزن ۷۸- کیلو الهه باغچقی در جایگاه سوم ایستاد، در وزن ۸۷- کیلو هانیه وحدانی به عنوان قهرمانی و در وزن ۸۷+ کیلو مریم رستمی به مقام سوم...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، هر ساله رویدادهای مختلفی در حوزه علم و فناوری برگزار می شود. سال ۱۴۰۲ در ادامه سالهای پیشین، چند جشنواره مهم فناورمحور در سطح ملی و بین المللی برگزار شد و پژوهشگران حوزههای مختلف با ارائه طرحهای گوناگون طرحهایی که نیاز جامعه و صنعت را برطرف میکنند نقش آفرینی کردند. در این گزارش در نظر داریم به رویدادهای مهم علمی بپردازیم که در ادامه آن را میخوانید. جشنواره شیخ بهایی؛ رویداد فناوری و فنآفرینی جشنواره ملی فنآفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و برترین رویداد فناوری و فنآفرینی کشور است. این جشنواره تلاش میکند با حمایت و تشویق شرکتهای دانشبنیان در راستای حل مسائل و چالشهای اساسی کشور گام بردارد. شناسایی و...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، هر ساله رویدادهای مختلفی در حوزه علم و فناوری برگزار می شود. سال ۱۴۰۲ در ادامه سالهای پیشین، چند جشنواره مهم فناوری محور در سطح ملی و بین المللی برگزار شد و پژوهشگران حوزههای مختلف با ارائه طرحهای گوناگون طرحهایی که نیاز جامعه و صنعت را برطرف میکنند نقش آفرینی کردند. در این گزارش در نظر داریم به رویدادهای مهم علمی بپردازیم که در ادامه آن را میخوانید. جشنواره شیخ بهایی؛ رویداد فنآوری و فنآفرینی جشنواره ملی فنآفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و برترین رویداد فنآوری و فنآفرینی کشور است. این جشنواره تلاش میکند با حمایت و تشویق شرکتهای دانشبنیان در راستای حل مسائل و چالشهای اساسی کشور گام بردارد. شناسایی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، رئیس انجمن تیراندازی هیئت ورزشی کارگری خوزستان گفت: سومین دوره مسابقات با همکاری هیات تیراندازی اهواز در سالن قدس در دو ماده تفنگ و تپانچه و در ۲ بخش مردان و زنان برگزار شد. فرشید چال اشتری با بیان اینکه این دوره از مسابقات نسبت به دورههای قبل از سطح بالاتری برخوردار بود، افزود: مسابقات با حضور تیمهایی همچون شرکت برق منطقهای خوزستان، سازمان آب و برق خوزستان، شرکت ملی حفاری، فولاد خوزستان، فولاد اکسین، وحدت خوزستان، شوادون، نفت امیدیه، نفت و گاز هویزه خلیج فارس، توسعه نیشکر امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، شرکت گاز خوزستان، نفت و گاز کارون، مرصاد، و از شهرهای اهواز، امیدیه، دزفول، ماهشهر، ایذه، خرمشهر،...
فاطمه سهامی دبیر هفتمین جشنواره رسانهای ابوذر خراسان رضوی گفت: ۴۲۱ نفر از روزنامه نگاران استان در جشنواره امسال شرکت کردند. وی افزود: ۷۰ درصد از شرکت کنندگان جشنواره آقایان و ۳۰ درصد بانوان بودند. در پایان این جشنواره، در بخش تیتر فاطمه رافع از روزنامه شهرآرا مقام اول، تقی دژاکام از روزنامه جوان مقام دوم، منیژه فضیلت از ایسنا مقام سوم را کسب کرد و مصطفی نخعی از ایرنا شایسته تقدیر شناخته شد. در بخش گزارش مکتوب، لیلا کوچکزاده دندانساز از روزنامه شهرآرا و وحید تفریحی از خراسان مقام اول مشترک، مهدی عسکری از شهرآرا مقام دوم و بهاره موفقی از روزنامه خراسان مقام سوم را کسب کرد. معصومه مومنیان از روزنامه قدس و علی اکبر ملکی از پایگاه...
سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری فارس بصورت مشترک به مقام اول دست یافتند. در بخش فیلم نیز، مرتضی یوسفی و حسین چشمهکبودی شایسته تقدیر، شاهین فرهاد مقام سوم، دلنیا محمدی مقام دوم و میترا محمدی و سروه احمدی به صورت مشترک به عنوان نفرات اول معرفی شدند. در بخش یادداشت هم به ترتیب، فرید سماواتی از نشریه آوات و الناز حسینی از روزنامه همصدا بصورت مشترک،...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در مراسم اختتامیه سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه که امروز پنجشنبه (۲۴ اسفندماه) در سنندج برگزار شد، خبرگزاری ایسنا موفق به کسب سه رتبه برتر شد که طی آن فرشید اردلان حائز رتبه اول در بخش عکس، دلنیا گوهری نژاد حائز رتبه دوم در بخش ویژه شدند و اثر فرانک کیانپور در بخش گزارش شایسته تقدیر شد. به گزارش ایسنا، در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در مراسم اختتامیه سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه که امروز پنجشنبه (۲۴ اسفندماه) در سنندج برگزار شد، خبرگزاری ایسنا موفق به کسب سه رتبه برتر شد که طب آن فرشید اردلان حائز رتبه اول در بخش عکس، دلنیا گوهری نژاد حائز رتبه دوم در بخش ویژه شدند و اثر فرانک کیانپور در بخش گزارش شایسته تقدیر شد. به گزارش ایسنا، در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی...
به گزارش خبرنگار مهر، سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسؤولان در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت و در این آئین از میان ۴۱۳ اثر ارسالی به جشنواره، از خبرگزاری مهر استان؛ جلال داسار در بخش عکس و عدالت ناصری در بخش مصاحبه به ترتیب رتبههای دوم و سوم را کسب کردند. در بخش عکس؛ این جشنواره، مقام سوم به سید مصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری فارس بصورت مشترک به مقام اول دست یافتند. در بخش فیلم؛ مرتضی یوسفی و حسین چشمهکبودی شایسته تقدیر،...
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ در این مراسم که با حضور سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از دیگر مسئولان در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزارشد رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمان با بیان اینکه جشنواره ابوذر امسال با نام شهید عبدالمهدی مغفوری گره خورده اظهارداشت: جشنواره رسانهای ابوذر از مهمترین رخدادهای فرهنگی و رسانهای کشور است که در سال های اخیر به برند علمی و رسانه ای تبدیل شده و خاستگاهی برای فعالان علم ارتباطات کشور است. وی افزود: این جشنواره ضمن اینکه خاستگاه مهمی برای توانمندی ها و دانش افزایی اصحاب رسانه است، به لحاظ کیفی نیز توانسته جایگاه ویژه ای نزد خبرنگاران کسب کند. رییس بسیج رسانه استان کرمان افزود: تلاش برای برگزاری کیفی...
به گزارش خبرنگار مهر، عصر دوشنبه مراسم اختتامیه چهارمین کنگره ملی شعر مکتب گمنامی با حضور شاعران مطرح استانی و کشوری در حافظیه شیراز برگزار شد و حاضران در این برنامه ضمن گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) به جایگاه مهم مجاهدتهای سربازان گمنام در قالب کنگره ملی شعر مکتب گمنامی اشاره کرده و سپس شاعران شاخص و منتخبین کنگره به شعرخوانی در وصف سربازان گمنام پرداختند. دبیر اجرایی چهارمین کنگره ملی شعر مکتب گمنامی در همین خصوص گفت: شاعران ۲۷ استان کشور در این دوره در چهار رشته شعر کلاسیک، شعر نو، ترانه، سرود، تصنیف و شعر کودک و نوجوانان ۳۹۳ شعر خود را به دبیرخانه این کنگره ارسال کردند که ١۵ اثر از ٩ استان کشور در...
در مرحله کشوری جشنواره «جوان برتر ایران زمین» ۱۰ نفر اول از استان اردبیل وارد مرحله جدید داوری کشوری شدند تا در بین آنها برترینهای کشور با حضور رئیس جمهور معرفی شوند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزای تسنیم از اردبیل، محمدعلی پهناوربا بیان اینکه 10 جوان برتر استان به مرحله کشوری جشنواره جوانان برتر ایران زمین راه یافتند، اظهار داشت: مرحله استانی این جشنواره با معرفی 150 جوان برتر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه حضرت عباس، اداره کل تبلیغات اسلامی، سازمان سراج، دانشگاه محقق اردبیلی، استانداری، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، حوزه هنری، قرارگاه فرهنگی اجتماعی فاطمه الزهرا، اداره کل بهزیستی، اداره کل کمیته امداد امام خمینی، جهاد دانشگاهی، بنیاد علمی نخبگان، دانشگاه علوم پزشکی،...
به گزارش خبرگزاری مهر، سید مسلم رییسی از قهرمانی ناحیه یک کرج در مسابقات بدمینتون دوره متوسطه اول دانش آموزان دختر استان البرز خبر داد و گفت: مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان دختر و پسر البرز در دوره ابتدایی و متوسطه اول از ۳۰ بهمن ماه آغاز شده و مرحله اول آن تا ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد. وی عنوان کرد: در بخش تیمی رشته بدمینتون دوره متوسطه اول دختران، تیمهای نواحی یک، دو و چهار کرج، نظرآباد و ساوجبلاغ حضور داشتند که در نهایت ناحیه یک کرج به مقام اول دست یافت و نواحی چهار و دو کرج نیز به ترتیب مقامهای دوم و سوم را از آن خود کردند. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، ششمین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاموتو به میزبانی تهران با حضور ورزشکارانی از هفت کشور ایران، عراق، ترکیه، عمان، هند، امارات و افغانستان برگزار شد. محمد هادیحقجو در وزن اوپن مقام سوم، احسان محسنی در بخش نونهالان رتبه سوم و محمد رضا عباسی در بخش نوجوانان رتبه سوم کمیته را کسب کردند. محمد رضا علیمردانی نیز مقام سوم بخش کاتا را کسب کرد. این دوره از مسابقات با حضور ۸۶۰ ورزشکار در بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس، پیکارهای ووشو قهرمانی استان فارس در شیراز برگزار شد و در بخش مردان تیم شهرستان کوار به مقام قهرمانی رسید. تیم نی ریز در مکان دوم ایستاد و تیم فسا سوم شد.در بخش بانوان هم تیم شهرستان فراشبند بر سکوی نخست ایستاد، تیم کوار نایب قهرمان شد و تیم فسا هم به مقام سوم رسید.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در این مسابقات تیم آکادمی کیوکوشین کاراته امیری با بیش از ۱۰ ورزشکار به عنوان نماینده استان اصفهان حاضر بود که توانست با کسب کمربند قهرمانی مسابقات عناوین قهرمانی متعدد در بخشها و وزنهای مختلف کسب کند. در این مسابقات حسن امیری مقام سوم در بخش کاتای آقایان، راضیه امیری مقام نائب قهرمانی در بخش کمیته بانوان و مقام سوم در بخش کاتای بانوان و نورآقا عربزاده مقام سوم کمیته آقایان را کسب کرد. مسابقات بینالمللی کیوکوشین کاراته ساکاموتو با حضور ۷ کشور در شهر بومهن تهران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، بر اساس رأی هیات داوران، در بخش انیمیشین، تیم شهید میلاد شادکام از کرمان مقام اول و تیم شهید ریحانه سلطانینژاد از کرمان مقام سوم را کسب کرد. در این بخش هیات داوران گروهی را حائز رتبه دوم ندانست. در بخش پوستر، مجتبی اسدی ،صدرا یزدانپناه و تیم شهید رضا ایرانمنش از کرمان اول تا سوم شدند. در بخش موشنگرافیک، تیم شهید بیاضیزاده از انار مقام اول، تیم سفیر ایده از سیرجان مقام دوم و امیر زند از کرمان مقام سوم را کسب کرد. در بخش کلیپ نیز تیم کریم اهل بیت از رفسنجان مقام اول را از آن خود کرد، تیم شهید عادل رضایی از کرمان مقام دوم را بدست آورد و...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال:مقام اول:مرسانا یحیی پور(خراسان رضوی)مقام دوم: آنیسا صبری(آذربایجان شرقی)مقام سوم: مانلی میلاد نویدهی(البرز) ۹تا ۱۱ سال:مقام اول: صوفیا پناهی (البرز)مقام دوم: یسنا حسین سعیدی(سمنان)مقام سوم: رها قدیمی آسیابری(البرز) ۱۱ تا ۱۳ سال:مقام اول: آوینا مقدمی(البرز)مقام دوم: کیانا مزینانی(البرز)مقام سوم: کیمیا کریم آبادی (البرز) ۱۳ تا ۱۶ سال:مقام اول: هلیا ثنانی(البرز)مقام دوم: حدیثه میرزائی(خراسان رضوی)مقام سوم: سارینا صفری(البرز) ۱۶...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال: مقام اول: مرسانا یحیی پور(خراسان رضوی)مقام دوم: آنیسا صبری(آذربایجان شرقی)مقام سوم: مانلی میلاد نویدهی(البرز) ۹ تا ۱۱ سال: مقام اول: صوفیا پناهی (البرز)مقام دوم: یسنا حسین سعیدی(سمنان)مقام سوم: رها قدیمی آسیابری(البرز) ۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: آوینا مقدمی(البرز)مقام دوم: کیانا مزینانی(البرز)مقام سوم: کیمیا کریم آبادی (البرز) ۱۳ تا ۱۶ سال: مقام اول: هلیا ثنانی(البرز)مقام دوم:...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش پسران پایان یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال:مقام اول: یاسین سلوکی(البرز)مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان)مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) ۹تا ۱۱ سال:مقام اول: شنتیا صمدی (البرز)مقام دوم: صدرا ظفری(همدان)مقام سوم: محمدطاها...
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند. زیر ۹ سال: مقام اول: یاسین سلوکی (البرز)مقام دوم: محمدهادی هاشم لو (همدان)مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) ۹تا ۱۱ سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز)مقام دوم: صدرا ظفری (همدان)مقام سوم: محمدطاها گلرخی (خراسان رضوی) ۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: کیان صفایی (تهران)مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری (قزوین)مقام سوم:...
به گزارش خبرگزاری فارس، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث،مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان درحال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تابزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: *زیر ۹ سال: مقام اول: یاسین سلوکی(البرز) مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان) مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) *۹تا ۱۱ سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز) مقام دوم: صدرا ظفری(همدان) مقام سوم: محمدطاها گلرخی(خراسان رضوی) *۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: کیان صفایی(تهران) مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری(قزوین) مقام سوم: فراز ناصربخت(البرز) *۱۳ تا ۱۶ سال مقام اول: رهام غریب(مرکزی) مقام دوم: امیرمهدی ابراهیمی(البرز) مقام سوم: طاها حیدرزاده(البرز) *۱۶ تا ۱۹ سال: مقام اول: علی پناهی (البرز) مقام دوم: سروش محمودی رحمانی(تهران) مقام سوم: عرفان گودرزی(البرز) *بالای ۱۹ سال: مقام اول: محمد پارسا مرادی شهباز(البرز) مقام دوم: محمد نیرومند(خراسان رضوی) مقام سوم: حامد حسنی انبوهی(البرز) گفتنی است مسابقات در بخش بانوان فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد. پایان پیام/
مسابقات اسکیت دستجات آزاد فری استایل کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش پسران پایان یافت. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در 2 بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از 210 شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود.در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: *زیر 9 سال: مقام اول: یاسین سلوکی(البرز) مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان) مقام سوم:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن، در دو بخش کاتا و کومیته با شناخت نفرات برتر در کمپ تیمهای ملی فدراسیون به پایان رسید. در بخش کاتا (انفرادی)مقام اول: مژده مردانی (فارس)مقام دوم: سمانه برجی (البرز)مقام سوم: مهناز حسن زاده (خراسان رضوی) در بخش کومیته: وزن ۵۰- کیلوگرم مقام اول: نهال زکی زاده (کهگیلویه و بویر احمد) مقام دوم: فاطمه خمر (گلستان) مقام سوم: نسرین محمدپور (خراسان شمالی) مقام سوم مشترک: ناهید امیری (کرمانشاه) وزن ۵۵- کیلوگرم مقام اول: زینب حسن پور (فارس) مقام دوم: رحیمه اقیان (سمنان) مقام سوم: فاطمه ملکوتی (همدان) وزن ۶۱- کیلوگرم مقام...
به گزارش خبرگزاری فارس استان بوشهر، اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال شهرستان دیر با عنوان «جاشو» و با حضور بیش از ۶۰ نفر از جوانان و نوجوانان هنرمند، در روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه به مدت دو روز در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه سیدالشهدا(ع) شهرستان دیر برگزار شد. پوستر، کمیک، آیتم تصویری، پادکست، گویندگی، پویانمایی و نقاشی دیجیتال از بخشهای مختلف این جشنواره بود. پس از دو روز رقابت نفرات برتر این رویداد معرفی شدند که در رشته نقاشی دیجیتال حسن کارکر، زهرا احمدی و خدیجه جدید به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و راحله پولادی فر و صدیقه قاسمی شایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش کلیپ تیم شهید القدس اول شد و امیرحسین محمدی، علی...
ایسنا/خوزستان رقابت های قهرمانی پتانک کارگری خوزستان برگزار شد. آیین اختتامیه مسابقات پتانک کارگری استان خوزستان روز جمعه (۱۳ بهمن ماه) با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در زمین تخصصی پتانک مجموعه ورزشی شهدای کارگر اهواز برگزار شد. به گزارش ایسنا، این رقابت ها به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در دو بخش آقایان و بانوان و نیز با حضور ۵۰ بازیکن انجام شد. در بخش بانوان این مسابقات، ۸ تیم و در بخش آقایان ۱۲ تیم به صورت دوبل با هم به رقابت پرداختند که در بخش بانوان، مهری طهماسبی مقام اول، کشور امیریان مقام دوم و مهناز نوروزی نیز مقام سوم را کسب کردند. در بخش آقایان نیز عباس...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون شطرنج، مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام بین المللی طاقبستان با حضور ۳۰۰ بازیکن از کشورهای ایران، ارمنستان، آذربایجان، عراق، پاکستان، ترکمنستان، بلژیک، دانمارک، انگلیس، هند و فلیپین به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد. در دور نهم و پایانی رقابتهای بینالمللی جام طاقبستان در جدول A رسولاف ووگار از آذربایجان توانست صدرنشین باقی بماند و مقام نخست این مسابقات را کسب کند، لئون بابوجیان و امیر محمد آزادی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند، میترا اصغرزاده در بخش بانوان و در پیشکسوتان هم محمد لودهی از پاکستان مقام نخست را بدست آوردند. در جدول B مجتبی صفری اسکندی توانست با غلبه بر حریفش...
مسابقات تنیس جایزه بزرگ مازندران در مدت ۳ روز و به میزبانی هیات تنیس شهرستان ساری در باشگاه مانی کلاب برگزار شد.در بخش انفرادی، نوید علی نژاد با برتری مقابل همه حریفان بر سکوی قهرمانی ایستاد.حسین اطروشی نایب قهرمان شد و مقام سوم مشترک به آرش عقیلى و کیارش صادقی رسید.در مسابقات بخش ۲ نفره، نوید علی نژاد و حسین اطروشی، عنوان سوم را به دست آوردند.عنوان دوم به سید جواد نوربخش و سالار احمدی رسید.مقام سوم مشترک بخش ۲ نفره را تیمورى و حاج زمانى و همچنین صادقى و رستمى کسب کردند.سرداور مسابقات آیدا شجاعی فر بود و مدیریت مسابقات را مهدی گلبراری بر عهده داشت. آرین اسماعیلی، سهیل سلیمی و نورا موسوی نیز در کادر داوری این مسابقات...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام بین المللی طاقبستان با حضور ۳۰۰ بازیکن از کشورهای ایران، ارمنستان، آذربایجان، عراق، پاکستان، ترکمنستان، بلژیک، دانمارک، انگلیس، هند و فلیپین به میزبانی استان کرمانشاه برگزار گردید. در این مراسم استاد بزرگ شادی پریدر سرپرست فدراسیون شطرنج، صحرایی استاندار کرمانشاه، منوچهر حاتمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه، شکوری مشاور عالی سرپرست فدراسیون، داریوش کرمی رئیس هیات کرمانشاه و دیگر مدعوین حضور داشتند. در دور نهم و پایانی رقابتهای بینالمللی جام طاقبستان در جدول A رسولاف ووگار از آذربایجان توانست صدرنشین باقی بماند و مقام نخست این مسابقات را کسب کند، لئون بابوجیان و امیر محمد آزادی به...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، رشته مچ اندازی در یازدهمین المپیاد ورزش محلات یزد، ابتدا در مناطق ۵ گانه به صورت جداگانه برگزار شد و سپس نفرات برتر هر منطقه برای مسابقات پایانی به سالن وحدت آمدند. در این مسابقات ۲۰۴ نفر در بخش آقایان و ۱۸۰ نفر در بخش بانوان به رقابت پرداختند. در بخش آقایان، در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، سید حسین حسینی، علیرضا زارع و محمد یاسین یاوری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم علی جعفری، مهدی پیردنیا و غلام سخی حسینی مقام اول تا سوم و و در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم، محمد مهدی یزدان پناه و وحید مبدوئی مقامهای اول و دوم را به...
ودود اسحقزاده در گفتوگو با خبرنگار مهر، از اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان دولت استان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: مسابقات ورزشی کارکنان دولت نسبت به سالهای گذشته متفاوت برگزار شد که رشتههای ورزشی همچون مهارتهای چالشی، گل کوچک، شنا، تنیس روی میز، شطرنج، داژبال و والیبال در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار شد. وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات کارکنان ۲۲ دستگاه اجرایی استان در قالب ۵۵ تیم ورزشی در رشتههای یاد شده از ۱۰ الی ۲۱ دی ماه با هم به رقابت پرداختند. اسحقزاده گفت: این مسابقات برای گرامیداشت روز جهانی مقاومت با شعار «کارمند تندرست، کارمند اثربخش» برگزار شد. وی افزود: در رشته چالشهای ورزشی تیم آتشنشانی مقام اول، امور مالیاتی دوم و انتقال...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس ؛ در هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال مردان کشور تیم لیموندیس شیراز از ساعت ۱۶ امروز در صدرا به مصاف پالایش نفت آبادان رفته است. نماینده فارس با ۱۵ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.********* مرحله پنجم مسابقات تیر و کمان کشور در شیراز برگزار شد و در پایان در رشته ریکرو، فرهاد زارع از فارس به مقام قهرمانی رسید. علی مرزوقی از کیش دوم شد و محمد فلاح از فارس در مکان سوم ایستاد. در این رقابتها ۸۰ ورزشکار با هم رقابت کردند.********* در رقابتهای کشتی پهلوانی استان که در خانه کشتی شیراز برگزار شد تیم مرودشت به مقام قهرمانی رسید و تیمهای جهرم و شیراز به...
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آئین اختتامیه جشنواره تولیدات فضای مجازی کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجانشرقی با حضور فعالین فضای مجازی و هنرمندان عرصه دیجیتال سراسر استان و با سخنرانی سردار عباسقلیزاده، فرمانده سپاه عاشورا و سخنرانی مجید اسماعیلی، پژوهشگر حوزه تربیت کودک و نوجوان، در کانون جوانان بسیج تبریز برگزار شد. در این آئین از برگزیدگان جشنواره و فعالان فضای مجازی کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجانشرقی تقدیر بهعمل آمد. در این جشنواره که از روز انتشار فراخوان با استقبال هنرمندان، بیش از ۵۰۰ اثر از ۳۲۸ هنرمند به دبیرخانه جشنواره واصل شده بود؛ پس از داوری و انتخاب، اسامی برگزیدگان به این ترتیب معرفی و تقدیر شد: بخش پوستر مقام اول: شقایق شریفی و...
در ششمین جشنواره تولید ملی و رسانه از میان ۴۰۳ اثر که راهی بخش مسابقات شدند، در بخش گزارش رتبه نخست به «مهناز اصغری» از روزنامه «صبح امروز» اختصاص یافت. سپس «مصطفی قطبی» از ایرنا و «الهام مهدیزاده» از روزنامه شهرآرا به ترتیب حائز مقامهای دوم و سوم شدند.همچنین در بخش مصاحبه، «محمدرضا سالارمقدم» از پایگاه خبری نویدتربت حائز رتبه سوم، «طاهره فجر داوودلی» از روزنامه قدس حائز رتبه دوم و «زهرا شریعتی» از روزنامه شهرآرا رتبه نخست را به دست آورد.در بخش ویژه با موضوع تولید صادرات محور هیچ اثری حائز انتخاب در مقام اول، دوم و سوم نشد و فقط «رابعه مقداری» از هفتهنامه خیامنامه نیشابور به عنوان اثر شایسته تقدیر معرفی شد.در بخش سرمقاله، «علی پاکباز...
غلامرضا باقری، رئیس هیات بدمینتون استان زنجان در گفتوگو با فارس اظهار کرد: مسابقات رنکینگ بدمینتون استان زنجان، گرامیداشت شهدای کرمان روز جمعه ۲۲ دیماه و ۳۰ با حضور بیش از ۸۵ بازیکن از شهرستانهای مختلف و باشگاههای استان برگزار شد. رئیس هیات بدمینتون استان زنجان افزود: در این مسابقات در بخش پسران زیر ۱۱ سال ۳۰ ورزشکار و در زیر ۱۵ سال ۲۰ بازیکن باهم رقابت کردند. وی افزود: در بخش پسران زیر ۱۱ سال به ترتیب احسان ناصر احمدی مقام نخست، ماهان مرادی مقام دوم، رادین بهمنی و بنیامین شکوهی بهصورت مشترک مقام سوم را کسب کردند و در زیر ۱۵ سال پسران آریان اسکندری مقام نخست، رام قاسمی مقام دوم و مهرسام باقری و پورصامی مشترک مقام...
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، آیین اختتامیه نهمین جشنواره رسانهای ابوذر در همدان شامگاه پنجشنبه با حضور محمدحسین صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، سردار مظاهر مجیدی، ناصر قوامی و تنی چند از مسئولان در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی برگزار شد. در این آیین از سولماز عنایتی، خبرنگار خبرگزاری فارس همدان برای کسب مقام اول بخش گزارش جشنواره ملی رسانهای "حریم رسالت" تقدیر شد. همچنین در نهمین دوره جشنواره ابوذر خبرنگار خبرگزاری فارس همدان، سولماز عنایتی با کسب مقام دوم در بخش گزارش تحلیلی درخشید. گفتنی است، مقام اول به فرنوش رئیسی و مقام سوم به زهرا قاسمینیما رسید، در بخش مصاحبه نیز رابعه بیشهای رتبه اول، اکرم یوسفی رتبه دوم و...
اولین جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر با معرفی آثار برتر در سه بخش دوربین حرفه ای، موبایلی و عکسهای قدیمی در سالن فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) برگزار شد. در این جشنواره در مجموع ۴۱۲ عکس از ۴۴ عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود. از مجموع آثار ارسالی ۳۴ قطعه عکس در بخش دوریبن حرفهای و موبایلی و در میان عکسهای قدیمی ۲۰ قطعه عکس انتخاب شد. بر اساس رای هیئت داوران در بخش عکسهای قدیمی ضمن تقدیر از فهیمه کریمی، در این بخش میثم پرهیزگاری، معصومه قاسمی و سپهر رحمانی به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند. در بخس عکس «تلفن همراه» حسین میرکمالی موفق به کسب مقام اول و امین رحمانی جایزه...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قزوین؛ مراسم اختتامیه اولین جشنواره عکس «خانواده در قاب تصویر» با معرفی آثار برتر در سه بخش دوربین حرفه ای، موبایلی و عکسهای قدیمی در سالن فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) برگزار شد. در این جشنواره در مجموع ۴۱۲ عکس از ۴۴ عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود. از مجموع آثار ارسالی ۳۴ قطعه عکس در بخش دوریبن حرفهای و موبایلی و در میان عکسهای قدیمی ۲۰ قطعه عکس انتخاب شد. بر اساس رای هیئت داوران در بخش عکسهای قدیمی ضمن تقدیر از فهیمه کریمی، در این بخش میثم پرهیزگاری، معصومه قاسمی و سپهر رحمانی به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند. در بخس عکس «تلفن...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در رقابتهای شطرنج ناشنوایان کشور انتخابی تیم ملی در تهران، آرمین رحمت پور از گیلان به مقام قهرمانی رسید، پوریا جمالی از اصفهان و حسن کام بخش از کرمان عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.در بخش بانوان زینب گلشنی از تهران مقام اول، نیره گلی زاده از آذربایجان شرقی مقام دوم و زینب پایان کیچی از اصفهان مقام سوم را کسب کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، اختتامیه نخستین جشنواره جام امید رسانه استان بوشهر امروز در سالن صداوسیمای مرکز بوشهر برگزار و از نفرات برگزیده تجلیل شد. در بخش یادداشت، "مهرداد جشنیپور"، "کبری فقیه" و "ایمان شجاعیمقدم" به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. در بخش گزارش خبری، "سیدحسین موسوی"، "فاطمه مظفریپور" و "آزاده حیدرینسب" به رتبههای اول تا سوم رسیدند. در بخش خبر، "سید حسین جعفری"، "فرخ قاسمیان" و "مهدی عالیپور"، مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند. در بخش تیتر، "عذرا شباب"، "سیدحسین حسینی" و "داود بحرینی" اول تا سوم شدند. در بخش عکس، "محمد غلامحسینی"، "ابوالفضل قاسمی" و "محمد اشکاوند" به ترتیب اول تا سوم شدند. در بخش پوستر، "مریم مبارکی"، "اسما بوستانی" و "فریده...
بهگزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ آیین پایانی نخستین «جام رسانهای امید» استان بوشهر صبح سهشنبه در سالن اجتماعات ادارهکل صداوسیمای استان بوشهر با حضور اهالی رسانه، استاندار، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و چند تن از مدیرانکل استان برگزار شد.در بخش گزارش خبری سید حسین موسوی مقام اول، فاطمه مظفرینژاد مقام دوم و آزاده حیدرینسب مقام سوم را بهدست آوردند. در بخش یادداشت مهرداد جشنیپور اول، کبری فقیه دوم و ایمان شجاعیمقدم سوم شدند.همچنین در بخش خبر سید حسین جعفری اول، فرخ قاسمیان دوم و مهدی عالیپور سوم شدند. در بخش تیتر عذرا شباب اول، سید حسین حسینی دوم و داوود بحرینی سوم شدند. در بخش عکس محمد غلامحسینی اول، ابوالفضل قاسمی دوم و محمد اشکاوند سوم...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم،«رحیم سربخشی» نماینده قم در گروه سنی ۱۹ تا ۳۹ سال این مسابقات با ۴۳ تکواندوکار از سراسر کشور رقابت کرد و در بخش دی چاگی قدرتی توانست در جایگاه سوم قرار بگیرد و مدال برنز را از آن خود کند. آیتم دیچاگی یکی از بخشهای هانمادانگ تکواندو است که نحوه آن چرخش بدن و ضربه با پاشنه پا به صورت کشویی به جسم سخت اجرا میشود. نخستین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، ثبت رکوردهای ملی در بخش هانمادانگ در گروه مردان، به میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما چهارمحال و بختیاری،این رقابتها در دو بخش بانوان و آقایان با حضور هزار و ۵۰۰ کاراته کا از ۷ کشور، در سالن شهید دستغیب استان فارس با قهرمانی نمایندگان کاراته کشورمان به پایان رسید.این رقابتها در تمامی ردههای سنی با حضور نمایندگان کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، آذربایجان، عمان و ایران با حضور ۹۰۰ کاراته کا در بخش بانوان و ۶۰۰نفر در بخش آقایان برگزار شد.در بخش کمیته در وزن منفی ۳۶ نونهالان علی طاهری مقام سوم، در وزن منفی ۴۰ نونهالان عرفان طاهری مقام سوم و در وزن مثبت ۸۴ پیشکسوتان بهرام طاهری مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.همچنین در بخش کاتا نونهالان عرفان طاهری مقام دوم و علی طاهری...
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پنجمین دوره مسابقات بینالمللی سبک شوتوکان FSK تحت عنوان پرشینکاپ در ۲ بخش بانوان و آقایان با حضور یک هزار و ۵۰۰ کاراتهکا از هفت کشور در سالن شهید دستغیب استان فارس با قهرمانی نمایندگان کاراته کشورمان به پایان رسید. این رقابتها در تمامی ردههای سنی با شرکت نمایندگان کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، آذربایجان، عمان و ایران برگزار شد. علی طاهری کاراتهکای چهارمحال و بختیاری در بخش کمیته و در وزن منفی ۳۶ کیلوگرم نونهالان مقام سوم را کسب کرد و در وزن منفی ۴۰ کیلوگرم نیز عرفان طاهری مقام سوم را از آن خود کرد. در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم پیشکسوتان بهرام طاهری مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد. همچنین...
به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، این رقابتها در تمامی ردههای سنی با حضور نمایندگان کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، آذربایجان، عمان و ایران با حضور ۹۰۰ کاراته کا در بخش بانوان و ۶۰۰نفر در بخش آقایان برگزار شد. در بخش کمیته در وزن منفی ۳۶ نونهالان علی طاهری مقام سوم، در وزن منفی ۴۰ نونهالان عرفان طاهری مقام سوم و در وزن مثبت ۸۴ پیشکسوتان بهرام طاهری مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند. بیشتر بخوانید اعزام تیم بدمینتونیست چهارمحال و بختیاری به رقابتهای کشور همچنین در بخش کاتا نونهالان عرفان طاهری مقام دوم و علی طاهری مقام سوم را کسب کردند. گفتنی است مقام آوران این مسابقات از...
یازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهان در دو رده آقایان و بانوان در محل خانه تنیس روی میز استان اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مراسم اختتامیه این مسابقات در بخش مردان چهارشنبه ۱۵ آذر ماه و در بخش بانوان جمعه ۱۷ آذرماه با حضور مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، حیدر ضیغمی سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو و تیمهای حاضر برگزار شد. برگزاری مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهانمدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این مراسم با اشاره به نقش ورزش در ایجاد نشاط، شادابی و حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنها گفت: این مجتمع عظیم صنعتی توجه به ورزش همگانی را در اولویت قرار...
در دومین سوگواره ملی پایتخت موکبها ۳۷۱۰ اثر در بخشهای فرهنگ، رسانه و هنر به دبیرخانه رسید که در پایان از ٢٠ اثر برگزیده تجلیل شد. در آیین اختتامیه این سوگواره علی شهابی نژاد هنرمند و مستندساز آبادانی برای ساخت فیلم مستند به همین سادگی توانست از بین هنرمندان شرگت کننده در این جشنواره به جمع برترین ها راه یابد و دیپلم افتخار بخش خوزستان را از آن خود کند. مستند به همین سادگی تولید سیمای آبادان به کارگردانی علی شهابی نژاد روایت تلاش یک زن روستایی اهل آبادان است که هر ساله در ایام اربعین خود را به مرز شلمچه می رساند تا به زائران اربعین خدمت کند. در بخش مستند این سوگواره احمد احمدپور از خرم آباد عنوان نخست را...
حجت الاسلام روحاله حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور در این مراسم گفت: پدیده موکبداری الگو و مدلی تعالی یافته از توجه به سالار شهیدان است که به فرهنگی جامع و ماندگار تبدیل شده است و توجه به این الگو میتواند بسیاری از مسایل فرهنگی را حل کند و آسیبهای اجتماعی را میتواند کاهش دهد. او افزود: در حالی که همه سیاستگذاران در حوزه فرهنگی تلاش میکنند تا الگوهایی را برای فرهنگ عمومی وارد گفتمان یک ملت کنند الگوی موکبداری برخواسته از زیارت سالار شهیدان است تبدیل به پدیدهای تاریخی و تمدنی میشود. مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه خوزستان در زمینههای مختلف فکری، فرهنگی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی سرآمد کشور است، ادامه داد: عمل و خرد...
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیین اختتامیه دومین سوگواره «پایتخت موکبها» با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی، هنرمندان، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم امشب در سالن همایشهای گیت بوستان اهواز برگزار شد. حجتالاسلام روحالله حریزاوی قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی در این آیین اظهار کرد: افتخار میکنیم که استان خوزستان در محورهای مختلف فکری، فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی سرآمد است. وی بیان کرد: افتخار میکنیم که عمل جمعی و روح جمعی مردم خوزستان باعث شده بدون نامگذاری خاصی توسط ارگانهای حکومتی و شعارهای بالادستی عنوان پایتخت موکبها به شکل حقیقی و واقعی لایق این استان سرافراز شده باشد. قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی با یادآوری اینکه برای دومین سال متولی شاهد رویداد دقیق و عمیق سوگواره پایتخت موکبها هستیم، تاکید...
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیین اختتامیه دومین سوگواره «پایتخت موکبها» با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی، هنرمندان، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم امشب در سالن همایشهای گیت بوستان اهواز برگزار شد. حجتالاسلام روحالله حریزاوی قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی در این آیین اظهار کرد: افتخار میکنیم که استان خوزستان در محورهای مختلف فکری، فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی سرآمد است. وی بیان کرد: افتخار میکنیم که عمل جمعی و روح جمعی مردم خوزستان باعث شده بدون نامگذاری خاصی توسط ارگانهای حکومتی و شعارهای بالادستی عنوان «پایتخت موکبها» به شکل حقیقی و واقعی لایق این استان سرافراز شده باشد. قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی با یادآوری اینکه برای دومین سال متولی شاهد رویداد دقیق و عمیق سوگواره پایتخت موکبها هستیم، تاکید...
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیین اختتامیه دومین سوگواره «پایتخت موکبها» با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی، هنرمندان، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم امشب در سالن همایشهای گیت بوستان اهواز برگزار شد. حجتالاسلام روحالله حریزاوی قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی در این آیین اظهار کرد: افتخار میکنیم که استان خوزستان در محورهای مختلف فکری، فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی سرآمد است. وی بیان کرد: افتخار میکنیم که عمل جمعی و روح جمعی مردم خوزستان باعث شده بدون نامگذاری خاصی توسط ارگانهای حکومتی و شعارهای بالادستی عنوان «پایتخت موکبها» به شکل حقیقی و واقعی لایق این استان سرافراز شده باشد. قائممقام سازمان تبلیغات اسلامی با یادآوری اینکه برای دومین سال متولی شاهد رویداد دقیق و عمیق سوگواره پایتخت موکبها هستیم، تاکید...
امیر محمد پاشاپور عضو تیم ملی دو ومیدانی در رشته پرتاب نیزه موفق به کسب مقام نایب قهرمانی آسیا اقیانوسیه و در رشته پرتاب چکش موفق به کسب مقام سومی و حسن شادی بخش در رشته پرتاب دیسک موفق به کسب مقام سوم این رشته شدند. مسابقات دوومیدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه این هفته در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و در بخش بانوان تیم ایران با ۷ طلا، ۱۱ نقره و ۸ برنز قهرمان شد، تیم قزاقستان با ۶ طلا، ۵ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان و تیم ژاپن با ۲ طلا سوم شدند. در بخش آقایان نیز تیم ژاپن با ۷ طلا، ۳ نقره و ۱ برنز بر سکوی نخست ایستاد، تیم ایران با ۶ طلا،...
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ در پایان این مسابقات در بخش تیمی بانوان، تیم کرمان مقام اول، تیم سیستان و بلوچستان مقام دوم، تیم هرمزگان مقام سوم و تیم یزد مقام سوم مشترک را کسب کردند. در بخش تیمی آقایان نیز تیم کرمان مقام اول، تیم هرمزگان مقام دوم، تیم یزد مقام سوم و تیم اصفحان مقام سوم مشترک را کسب کردند.
دومین جشنواره ملی رسانهای بانوان «حریم رسالت» با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانهای بانوان «حریم رسالت» امروز با حضور مسئولین کشوری، استانی و مهمانان داخلی و خارجی در مجتمع فرهنگی زیباکنار برگزار شد.رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان در این مراسم با اشاره به جایگاه بلند گیلان و جانفشانیهای مردان و بانوانِ این دیار در عرصههای مختلف اظهار داشت: مادران این خطه سرسبز کشور در جنگ تحمیلی، فرزندان عزیزتر از جانشان را از شمالیترین بخش کشور به جنوب کشور برای دفاع از مرز عزیز راهی کردند و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کردند.سرهنگ مهدی پارسا با بیان...
به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، مسابقات دارت رنکینگ کشوری مردان و زنان با حضور بیش از ۱۸۰ ورزشکار از استان های مختلف در ارومیه برگزار شد. فریدون خان بابایی رئیس کمیته دارت آذربایجانغربی با اشاره برگزاری این مسابقه در ارومیه اظهار داشت: در بخش مردان این رقابت ها، ۱۰۹ نفر حضور یافته بودند که در بخش جوانان امیرعلی یزدان پرست از خراسان شمالی قهرمان شد، امیر محمد عسکری از فارس در جایگاه دوم ایستاد و محمد رامتین روشنایی از یزد و امیر حسین عموزاده از لرستان در رده سوم مشترک قرار گرفتند. وی افزود: در بخش بزرگسالان نیز حسین اعرابی از اصفهان به مقام قهرمانی رسید، حمید حقانی از هرمزگان دوم شد و ابوالفضل زارع از کرمان و محمدقلی...
ایسنا/گلستان سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان از پایان مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بینالمللی قصه گویی و معرفی نفرات برگزیده جهت حضور در مرحله بعدی خبر داد. الهه غیناقی ظهر امروز پنج شنبه، ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ در گفتوگو با ایسنا از ارسال فیلمهای قصه گویان مقامآور استان گلستان به تهران برای داوری جهت بررسی و کسب مجوز رقابت در مرحله کشوری خبر داد و اظهار کرد: در مرحله استانی حدود ۴۰۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که ۴۵ قصه به مرحله استانی بخش ملی نوجوان و بزرگسال راه یافتند. سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان با تأکید بر اینکه «گلستان» دومین استان کشور از لحاظ تعداد شرکتکننده در جشنواره بود، خاطرنشان...
تیم ملی تکواندو ایران به مقام سوم و مدال برنز رقابتهای میکس جام جهانی دست یافت. به گزارش مشرق، در روز سوم و پایانی جامجهانی تکواندو در کرهجنوبی، پیکارهای بخش میکس برگزار شد و تیم کشورمان در دیدار ردهبندی برابر ساحلعاج در دو راند متوالی به برتری رسید و روی سکوی سوم قرار گرفت. تیم ایران با ترکیب امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی یلدا ولینژاد و ملیکا میرحسینی ابتدا چین را شکست داد و سپس در نیمهنهایی و در مبارزهای سخت که سه راند به طول انجامید، برابر برزیل شکست خورد. تیم میکس کشورمان در ردهبندی برابر ساحل عاج در دو راند متوالی به برتری رسید و صاحب سکوی سوم و مدال برنز شد. در این بخش، برزیل مقتدرانه...
به گزارش قدس انلاین به نقل از ایرنا، مسابقات بخش تیمی جامجهانی شمشیربازی جوانان در اسلحه سابر امروز در ورزشگاه شهید شیرودی و سالن شهید افراسیابی برگزار شد. در این مسابقات تیم ایران با قبول شکست ۴۵ بر ۴۰ برابر ترکیه از رسیدن به فینال باز ماند اما در دیدار ردهبندی موفق شد کویت را ۴۵ بر ۴۲ شکست داده و به مقام سوم تیمی دست یابد. در پایان این مسابقه بازیکنان کویتی به نحوه داوری اعتراض داشتند. در ادامه این مسابقات، ترکیه و ازبکستان جواز حضور در فینال را کسب کردند. روز گذشته نیز این مسابقات در بخش انفرادی با قهرمانی اسلام بیک عبدازوف از ازبکستان پیگیری شد. عبدازوف موفق شد با نتیجه ۱۴ بر ۶ حریف کویتی را...
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در آیین اختتامیه هشتمین جام قهرمانان بازیهای ویدئویی ایران برترینهای هر دو بخش بازیهای ایرانی و بخش حضوری رشته فیفا 23 معرفی شدند. بازی فینال مرحله کشوری هشتمین جام قهرمانان بازیهای ویدئویی ایران در رشته فیفا 23 همزمان با آیین اختتامیه این رویداد در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس و در میان شور و شوق و هیجان کودکان و نوجوانان تماشاگر میان پرهام همرنگ و نیما صادقی برگزار شد. رقابت هیجان انگیز میان این دو بازیکن که هر دو با تیم رئال مادرید بازی کردند، در وقت قانونی با تساوی بدون گل به پایان رسید و کار به وقت اضافه رسید. در دقایق پایانی وقت اضافه دوم این نیما صادقی بود...
در آیین اختتامیه هشتمین جام قهرمانان بازیهای ویدئویی ایران برترینهای هر دو بخش بازیهای ایرانی و بخش حضوری رشته فیفا ۲۳ معرفی شدند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پرهام همرنگ از قهرمانان فیفا استان گیلان با برتری مقابل نیما صادقی از فیفابازان باسابقه و مقامدار استان تهران، مقام نخست این رقابتها در هشتمین جام قهرمانان بازیهای ویدئویی ایران را از آن خود کرد و جام قهرمانی را بالای سر برد. بازی فینال مرحله کشوری هشتمین جام قهرمانان بازیهای ویدئویی ایران در رشته فیفا 23 همزمان با آیین اختتامیه این رویداد در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس و در میان شور و شوق و هیجان کودکان و نوجوانان نتماشاگر میان پرهام همرنگ و نیما صادقی برگزار شد. رقابت...
نماینده سبک بی شائولین ووشو کشور گفت: این مسابقات در خانه ووشو مجموعه ورزشی «کوثر» مشهد برگزار شد که در بخش ساندا پس از خراسان رضوی، تیم مازندران دوم و خراسان شمالی مقام سوم را کسب کرد. غلامعلی محمودی افزود: در بخش تالو نیز خراسان رضوی قهرمان شد. تیم یزد بر سکوی دوم ایستاد و قم نیز مقام سوم را به دست آورد. وی اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۲۹۰ ورزشکار از دوم آبان آغاز شد و دیشب به پایان رسید. نماینده سبک بی شائولین ووشو کشور گفت: پیش از این مسابقات مردان نیز در این سبک از ۱۹ تا ۲۱ مهر به میزبانی مشهد برگزار شده بود که خراسان رضوی، گلستان و خراسان شمالی مقام اول تا سوم...
هشتمین جشنواره ملی گرافیک رضوی از بهمن سال گذشته به میزبانی شهر قم آغاز و آیین پایانی آن جمعه شب در تالار فردوسی جهاد دانشگاهی مشهد برگزار شد. در این مراسم «مرتضی سعیدی زاده» مدیر عامل بنیاد بینالمللی امام رضا(ع)، «محمد خراسانی زاده» مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و «مسعود نجابتی» دبیر جشنواره و رییس هیات داوران به همراه مسوولان استانی و همچنین هنرمندان و چهره های برجسته حوزه گرافیک از سراسر کشور حضور داشتند. بر طبق گزارش هیات داوران این جشنواره، در بخش پوستر «صابر شیخ رضایی»، «زهرا سلمان صابری» و «الهام نصیری» مقام های اول تا سوم را کسب کردند و «محمود بازدار»، «آزاده قربانی»، «بهناز اقبالی مطلق» و «هادی مهری» شایسته تقدیر...
ایسنا/خراسان رضوی تیم آمادگی جسمانی خراسان رضوی در مسابقات کشوری به رتبه سوم رسید. در پایان مسابقات آمادگی جسمانی کشوری تیم خراسان رضوی موفق شد به رتبه سوم برسد. در این دوره از مسابقات ۹ بازیکن از خراسانرضوی در دو بخش آقایان و بانوان به رقابتها اعزام شدند. در مسابقات آمادگی جسمانی که با حضور ۵۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور برپا شد، در پایان رقابتهای انفرادی در بخش بانوان، شیرین تولایی به مقام قهرمانی رسید. همچنین در مسابقات انفرادی بخش آقایان، محمدرضا حقانی مقام اول را کسب کرد. در مسابقات آمادگی جسمانی کشور، خراسان رضوی در مجموع امتیازهای کسب شده توانست مقام سوم این رقابتها را کسب کند. انتهای پیام
ایسنا/کرمان "محمد انکوتی" نونهال کاتاکای کرمانی با کسب مقام سوم، به مدال برنز مسابقات بینالمللی کاراته جام هشتمین خورشید که در مشهد برگزار شد، دست یافت. به گزارش ایسنا، نخستین دوره مسابقات بینالمللی کاراته جام هشتمین خورشید طی دو روز اخیر در استان خراسان رضوی شهر مشهد مقدس در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. در این دوره از مسابقات که در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار شد، حدود ۱۱۰۰ کاراتهکا از کشورهای مختلف در ردههای سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته به رقابت پرداختند. محمد انکوتی کاراته کار کرمانی توانست در بخش کاتا با کسب مقام سومی به مدال برنز این دوره از مسابقات دست پیدا کند. این نونهال کاتاکای...
محمد رسول مرادی عکاس خبرگزاری تسنیم دفتر استان هرمزگان در جشنواره رسانهای امام رضا(ع) حائز رتبه سوم در بخش گزارش تصویری شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، در مشهد مقدس نفرات برگزیده و شایسته تقدیر در سومین جشنواره رسانهای امام رضا (ع) در دو بخش بین المللی و داخلی در مراسم اختتامیه این جشنواره معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. در بخش گزارش تصویری هم محمد رسول مرادی عکاس خبرگزاری تسنیم دفتر استان هرمزگان توانست با اثر "کاروان زیر سایه خورشید در هرمزگان" از خبرگزاری تسنیم در سومین جشنواره بین الملی رسانه ای امام رضا علیه السلام حائز رتبه سوم شود. مرادی از عکاسان جوان و فعال استان هرمزگان است که تاکنون در مراسمات و سوژههای...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان، مسابقات گانیه، دال پلان، هفت سنگ مهارتی و تیروکمان در بخش بانوان و آقایان استان همدان به میزبانی شهرستان ملایر در محل زمین چمن سردار حاج حسن تاجوک برگزار شد. در این مسابقات ۱۵۰ ورزشکار در بخش بانوان و آقایان رو در روی هم قرار گرفته و به رقابت پرداختند. همه شهرستانهای همدان در قالب رشتههای ورزشی هفت سنگ مهارتی، دال پلان مهارتی، تیراندازی با کمان سنتی و گانیه (لی لی) با هم رقابت کردند. نتایج مسابقات به شرح ذیل است:در بخش بانوان در رشته هفت سنگ مهارتی، سمانه اسم خانی نفر اول، فائزه رستمی نفر دوم و سمیرا مالمیر نفر سوم این مسابقات شدند. در رشته دال پلان مهارتی، زهرا مرادی...
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، دبیر جشنواره دادرسان هرمزگان گفت: نخستین دوره جشنواره استانی دادرسان در قالبهای شعر، فیلم کوتاه، گزارش خبری، داستان کوتاه، استندآپ مطالبهگری و مطالبهگری در قالب متن، عکس و ویدئو برگزار شد. مصیب داوری افزود: ۲۲۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و محور این جشنواره بیان ظرفیتهای نهفته منطقه با استفاده از زبان هنر برای مطالبهگری بود. وی گفت: در بخش گزارش خبری، مهدی خسروی، حبیب عیدزاده و فهیمه شمسی مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. داوری افزود: در بخش فیلم نیز سید امید وحدانی، بهرام رضایی و جمال جلالی جاسکی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. دبیر جشنواره دادرسان هرمزگان با اشاره به...
مسابقات ووشو قهرمانی کشور از ۱۹ تا ۲۱ مهرماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد که ورزشکاران خراسانجنوبی موفق به کسب رتبه و مدال شدند. بیشتر بخوانید کسب ۳ مقام انفرادی در مسابقات ووشوی دانشجویان دختر در بخش ساندا، معین حسین پور در وزن ۴۸ - کیلوگرم، محمدمعین هاشمی پور در وزن ۶۰ - کیلوگرم، علی اردونی در وزن ۵۶ - کیلوگرم، امید اندیش در وزن ۵۲ - کیلوگرم، یوسف خزایی در وزن ۶۵- کیلوگرم و مجید سدیدی در وزن ۹۰ + کیلوگرم همه مقام سوم این دوره از رقابتها را از آن خود کردند. در بخش تالو نیز امیر علی خرمشاد فرم سنتی به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان جنوبی بیرجند
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رقابت های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور در دو بخش، دختران و پسران به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد. در پایان این دور از رقابتها در بخش دختران دز ماده ۱۵۰۰متر هانیه جمال آبادی از اصفهان به مقام دوم دست یافت، در ماده ۱۰۰ متر با مانع رها حسینی سوم شد و در ماده ۲۰۰ متر مبینا خادم مدال برنز بر گردن آویخت. در بخش پسران و در ماده ۴۰۰متر محمد احمدی از اصفهان دوم شد، در ماده ۱۵۰۰متر نیز رسا خداوردیان به مقام دوم دست یافت. در پرش با نیزه حسام مقامینژاد تنها مدال طلا را برای اصفهانیها به ارمغان آورد، در پرتاب دیسک هم مهدی حکمی، در جایگاه سوم ایستاد. در...
تیم منتخب پسران مازندران را که همه شمشیربازان آن نفران ساروی تشکیل میدادند در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با ۳۶ شمشیرباز در بخش آزاد در تهران به رقابت پرداختند.در این مسابقات در بخش اسلحه سابر آذربایجان غربی به مقاوم اول رسید و تیم مازندران دوم شد.استانهای فارس و یزد هم به مقام سوم مشترک دست یافتند.در بخش انفرادی مسابقات نیز ارمیا نوریان به مقام سوم مسابقات المپیاد کشوری را کسب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ساری
نتایج هفتمین دوره مسابقات بهکاپ قهرمانی کشور به میزبانی آذربایجان شرقی اعلام شد و تیم استان آذربایجان شرقی قهرمان بخش مردان و تیم استان کرمانشاه قهرمان بخش بانوان شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، هفتمین دوره مسابقات بهکاپ قهرمانی کشور که به مدت دو روز به میزبانی استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز و با حضور 27 ورزشکار مرد و 25 ورزشکار زن و 14 تیم از استانهای آذربایجانشرقی (2 تیم)، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، کرمانشاه، خوزستان، تهران، البرز، گیلان، مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در تاریخ 13 و 14 مهرماه برگزار شد با اعلام نتایج و مشخص شدن نفرات و تیمهای برتر، پایان یافت و نتایج...
مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور به میزبانی تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، رقابتهای دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور در دو بخش، دختران روزهای ۶و۷ مهرماه و پسران روزهای ۱۰و۱۱ مهرماه در دو نوبت صبح و عصر به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد. در پایان این دوره از رقابتها نتایج انفرادی به شرح زیر است. در بخش دختران: ماده ۱۵۰۰ متر: مریم احمدی، استان خوزستان _ مقام اول هانیه جمال آبادی، استان اصفهان _ مقام دوم ستایش باباعلی، استان لرستان _ مقام سوم ماده ۱۰۰ متر با مانع: نسیم آراسته، استان فارس _ مقام اول حنانه عطایی، استان خراسان رضوی _ مقام دوم رها حسینی، استان اصفهان _ مقام سوم ماده ۲۰۰ متر:...
در پایان این رقابتها در بخش بانوان خانمها علیزاده، تهامی، حسینی نژاد به ترتیب مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند. در بخش آقایان نیز حمیدرضا رفیعی مقام اول، امیرعلی ایرانمنش مقام دوم و علی اکبر محمدی و حسین علیزاده مقام سوم مشترک را کسب کردند. باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان
لرستان نایب قهرمان مسابقات گلف قهرمانی کشور در رده بزرگسالان بخش مردان شد. به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ مسابقات گلف قهرمانی کشور رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال با نایب قهرمانی تیم گلف لرستان پایان یافت. این مسابقات با شرکت ۱۰۰ گلف باز از ۲۰ استان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد. در پایان مسابقات در بخش تیمی استان خوزستان با اسکور ۴۵۲ مقام اول، استان لرستان با اسکور ۴۹۱ مقام دوم و استان اصفهان با اسکور ۵۰۴ مقام سوم تیمی رقابتهای قهرمانی گلف مردان کشور در سال ۱۴۰۲ را کسب کردند. در بخش انفرادی نیز سجاد کرمپور، سعید براتی و حمید شینی هر ۳ از خوزستان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. انتهای...
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات گلف قهرمانی کشور (۱۴۰۲) در بخش مردان در رده بزرگسالان که روز دوشنبه و سهشنبه مورخ ۳ و ۴ مهرماه در مجموعه انقلاب تهران برگزار شد با اعلام نتایج به پایان رسید. در پایان این رقابتها و در بخش انفرادی، سجاد کرمپور از استان خوزستان با اسکور147 مقام اول را کسب کرد. در ادامه سعید براتی از خوزستان با اسکور 154 مقام دوم و حمیدرضا شینی از خوزستان با 154 اسکور امتیاز مقام سوم انفرادی را کسب کردند. همچنین در بخش تیمی استان خوزستان با اسکور 452 مقام اول، استان لرستان با اسکور 491 مقام دوم و استان اصفهان با اسکور 504 مقام سوم تیمی رقابتهای قهرمانی گلف مردان کشور در سال 1402 را کسب...
مراسم اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان شهرداری اصفهان امروز برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز _ دوشنبه سوم مهرماه _ مراسم اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان شهرداری اصفهان در مجموعه ورزشی توانا در دو بخش سازمان و شرکتها و مناطق و معاونتها برگزار شد. در مرحله فینال نمایندگان سازمان و شرکتها دو تیم اتوبوسرانی و مترو در مجموع دو ست به تقابل با یکدیگر پرداختند و جدال این دو تیم با نتیجه ۲ بر صفر به سود اتوبوس رانی به پایان رسید؛ بنابراین این تیم سکوی قهرمانی و تیم مترو مدال نقره این دوره را به خود اختصاص دادند. دو تیم منطقه ۱۳ و منطقه ۶ در بخش مناطق و شرکتها نیز در مرحله فینال برابر یکدیگر صفآرایی کردند...
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، رقابتهای هفته سوم و چهارم مسابقات لیگ دسته یک پومسه منطقه ۳ کشور جام نشاط به میزبانی خانه تکواندو فدراسیون پیگیری و نفرات برتر هر بخش معرفی شدند. در پایان دیدارهای هفته چهارم این رقابتها، پسران پومسه رو بوشهری موفق شدند در دو بخش انفرادی و تیمی، یک مقام دومی و دو عناون سومی لیگ دسته یک را به دست آورند. در پومسه انفرادی استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال، مقام دوم به احسان حسنی رسید. در پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال مقام سوم به علی دشتی رسید. در پومسه تیمی سه نفره ۱۵ الی ۱۷ سال مقام سوم به هیأت تکواندو استان...
اولین دوره مسابقات اسکواش جایزه بزرگ یزد کاپ جام الماس کویرحدید از روز دوشنبه (۲۷ شهریور) به مدت ۳ روز با حضور ۲۷ ورزشکار در بخش مردان و ۲۰ ورزشکار در بخش بانوان از سراسر کشور به میزبانی مجموعه ورزشی کوثر یزد برگزار شد. در فینال بخش مردان علیرضا شاملی و سپهر اعتمادپور به مصاف هم رفتند که شاملی موفق شد در ۳ ست متوالی اعتمادپور را شکست دهد و با اقتدار قهرمان اولین دوره این مسابقات شود. نتایج کامل این دوره از رقابت ها به شرح زیر است: مردان: مقام اول: علیرضا شاملی مقام دوم: سپهر اعتمادپور مقام سوم مشترک: نوید ملکثابت، محمدرضا ضیاءکاشانی بانوان: مقام اول: فرشته اقتداری مقام دوم: آیلی نیری مقام سوم مشترک: نرگس سلطانی و...
مجید طهوریان عسکری رئیس هیات دوچرخهسواری خراسان رضوی گفت: در سبک دانهیل این مسابقات در بخش جوانان محمدرضا حاتمی، سینا حسین پور از هیات لواسان و داریوش کامرانی فر از خراسان رضوی اول تا سوم شدند. وی بیان کرد: در بخش بزرگسالان نیز حسین زنجانیان اول شد، طاها قابلی دوم و امین نجفی به مقام سوم دست یافت. رئیس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار داشت: دیروز نیز در بخش کراس کانتری در رده سنی جوانان سینا ربیعی و سید حسن سجادیان از تیم آتاویتا تهران اول و دوم شدند و صدرا اکبرزاده از هونامیک مشهد مقام سوم را کسب کرد. وی ادامه داد: در رده سنی امید کراس کانتری نیز اسماعیل فاطمه کرده، بنیامین فنایی و امیرحسین رجایی به...
رییس هیات دوچرخهسواری خراسان رضوی گفت: مرحله سوم مسابقات دوچرخهسواری لیگ کوهستان کشور در بخش جوانان و بزرگسالان با معرفی نفرات برتر در مشهد به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مجید طهوریان عسکری در اینباره اظهار کرد: در سبک «دانهیل» این مسابقات در بخش جوانان محمدرضا حاتمی، سینا حسین پور از هیات لواسان و داریوش کامرانی فر از خراسان رضوی اول تا سوم شدند. وی بیان کرد: در بخش بزرگسالان نیز حسین زنجانیان اول شد، طاها قابلی دوم و امین نجفی به مقام سوم دست یافت. رییس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار داشت: دیروز نیز در بخش «کراس کانتری» در رده سنی جوانان سینا ربیعی و سید حسن سجادیان از تیم آتاویتا تهران اول و دوم...
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از کسب مقام سوم کشوری المپیاد ملی "دادرس" توسط دانشآموزان خوزستانی خبر داد. مسعود حمیدینژاد امروز (۲۳ شهریورماه) در این خصوص اظهار کرد: المپیاد ملی "دانشآموز آماده در روزهای سخت" یا دادرس هر ساله و با حضور تیمهای دانشآموزی از سراسر کشور برگزار می شود و امسال تیم دبیرستان شهید باباییزاده اندیمشک با پیشی گرفتن از سایر رقبا موفق به کسب عنوان سومی در بخش تیمی این رقابتها شد. به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اهداف برگزاری رقابتهای دادرس، عنوان کرد: یکی از اهداف اجرای این طرح، تربیت امدادگر در هر خانواده است تا در زمان وقوع حوادث، در کمترین زمان بهترین اقدام انجام شود. همچنین آشنایی دانشآموزان با اصول اولیه امدادرسانی...
اشکان یوسف حقی دبیر هیئت تیراندازی آذربایجانغربی گفت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر به میزبانی استان اصفهان با حضور تیمهای تیراندازی از ۲۷ استان کشور در بخش دختران و پسران در حال برگزاری است. وی با اشاره به اینکه مسابقات تیراندازی استعدادهای برتر کشور با حضور ۲۸۳ ورزشکار دختر و پسر در اصفهان آغاز شده، افزود: این مسابقات در رده سنی نوجوانان بوده که مسابقات بخش دختران در روز ۱۹ شهریور برگزار و نتایج آن اعلام و تیم تیراندازی آذربایجانغربی در بخش تفنگبادی بخش دختران مقام سوم و در بخش تیمی تپانچه دختران نیز مقام سوم کشوری را کسب کردند. یوسفی ادامه داد: طی امروز تیمهای تیراندازی آقایان پذیرش و فردا مسابقات استعدادیهای برتر بخش آقایان نیز برگزار خواهد شد. دبیر...
اشکان یوسف حقی دبیر هیئت تیراندازی آذربایجان غربی در گفتوگو با خبرنگار فارس در ارومیه از کسب مقام سوم تیمی تپانچه در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی توسط دختران آذربایجانغربی خبر داد و اظهار داشت: مسابقات استعدادهای برتر به میزبانی استان اصفهان با حضور تیمهای تیراندازی از ۲۷ استان کشور در بخش دختران و پسران در حال برگزاری است. یوسف حقی با اشاره به اینکه مسابقات تیراندازی استعدادهای برتر کشور با حضور ۲۸۳ ورزشکار دختر و پسر در اصفهان آغاز شده است خاطرنشان کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان بوده که مسابقات بخش دختران در روز ۱۹ شهریور برگزار و نتایج آن اعلام و تیم تیراندازی آذربایجانغربی در بخش تفنگبادی بخش دختران مقام سوم و در بخش تیمی تپانچه...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ رئیس هیات تکواندو گلپایگان با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی یادبود شهدای کارمند گلپایگان در رده سنی نونهالان گفت: این مسابقات در رده سنی نونهالان با شرکت ۲۰ تیم و ۲۶۰ نفر تکواندوکار پسر و دختر از ۲۸ شهرستان استان اصفهان در سالن ورزشی ۲۲ بهمن گلپایگان برگزار شد. سید سجاد شریعت افزود: در پایان این مسابقات در بخش پسران تیمهای پارس شهرضا، تیم هیات تکواندو کاشان و تیم مسجد النبی به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش دختران نیز تیم صبا، تیم دوم کوان و تیم سرداران شهید به ترتیب مقامهای اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند. در پایان این مسابقات از ۴ خانواده شهید کارمند شهرستان...
امید بهمنیاری در گفتوگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در تاریخ هشتم تا سیزدهم شهریورماه سال جاری به میزبانی کشور ایران در شهر نجف آباد اصفهان با بیش از هزار و ۹۵٠ نفر شرکت کننده برگزار شد. مسئول سبک شوتوکان I.K.D در استان بوشهر گفت: در این دوره از مسابقات شرکت کنندگانی از کشورهای ایران، افغانستان، پاکستان، عراق، هند و تاجیکستان در ردههای سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو بخش کاتا و کومیته با یکدیگر به رقابت پرداختند. بهمنیاری در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از تمامی بازیکنان، مربیان و داوران پر تلاش باشگاه کمربند سیاه گفت: درخشش کاراته کاران استان بسیار ارزشمند بوده و همچنین این درخشش مانند پلی برای...
تیم همدان در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر ورزش تیراندازی با کمان به میزبانی آذربایجان شرقی به یک مقام دوم و سوم دست یافت. به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، چهارمین المپیاد استعدادهای برتر ورزش تیراندازی با کمان به میزبانی آذربایجان شرقی با شرکت 26 استان به مدت جهار روز رقابت در بخش ریکرو وکامپوند تیمی و انفرادی برگزار گردید در خاتمه تیم استان تهران با مجموع 5 مدال ( 4 طلا و یک نقره ) بر سکوی قهرمانی ایستاد . در این رقابتها در بخش بانوان رونیا رضوی تیراندازی همدانی به مقام دوم دست یافت و در رشته ریکرو تیمی نیز، تیم همدان متشکل از متین خضریان،امیر ملکی و پندار اقدسی به مقام سوم دست یافتند. خبرنگار علیرضا...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دریاچه آزادی امروز ۸ شهریور ماه میزبان آخرین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی با برگزاری رقابتهای رشته آبهای آرام پسران بود. میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران بود و رقابتها در دریاچه آزادی برگزار شد. در رشته آبهای آرام بخش پسران، ۴۱ ورزشکار از استانهای هرمزگان، گیلان، بوشهر، خوزستان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، همدان، قم، اصفهان و کردستان دراین دوره حضور داشتند. مسابقات رشته آبهای آرام در مواد کایاک و کانوی ۲۰۰ و ۵۰۰ متر برگزار شد. درکایاک ۵۰۰ متر آریا سفیدگراز تهران مقام اول، تحسین لطفی از کردستان مقام دوم و امیرعلی محمد زاده از مازندران مقام سوم را...
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات ژیمناستیک المپیاد استعدادهای برتر پسران در رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال با حضور ۶۷ ژیمناست امروز یکشنبه در شهر تبریز برگزار شد و نتایج ذیل بدست آمد؛ در بخش حرکات زمینی مقام اول: سعید الهی از فارس مقام دوم: میثم غلامیان از خراسان شمالی، ارشیا پور غلام از مازندران و نیما عباسی از تهران و راهین حسین پناهی از کردستان در بخش خرک حلقه مقام اول: راهین حسین پناهی از کردستان مقام دوم: حسین بابایی از مازندران مقام سوم: امیرمحمد میر احمدی از فارس، پوریا امانی فرد از تهران در بخش بارفیکس مقام اول: امیر محمد رحمانی از خراسان رضوی مقام دوم: ایلیا کاظمی از اردبیل مقام سوم: ابوالفضل تقی زاده از مازندران و...
نتایج نهایی مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران اعلام شد. به گزارش خبرگزاری برنا، چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد «لید»، «بولدرینگ» و «کمباین» برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد. ماده «لید» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان ماده «بولدرینگ» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: غزل فرجیان از آذربایجان شرقی «کمباین» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: آوینا بیدار...
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان مجتبی زنگی رییس هیات دوچرخه سواری استان گلستان با اعلام این مطلب گفت : در این مسابقات حدود 60 دوچرخه سوار شرکت کردند که دوچرخه سواران کوهستان مسافت 22 کیلومتر و دوچرخه سواران کورسی 65 کیلومتر را رکاب زدند. در پایان این مرحله رقابت در بخش کوهستان محمد رمضانپور مقام اول مجید شیخ ویسی مقام دوم و غفور فرزین مقام سوم را کسب کردند. در بخش کورسی نیز سیدمحمد حسینی مقام اول میثم جوانمرد مقام دوم سعید بسطامی مقام سوم را کسب کردند . در مراسم اختتامیه این مرحله از مسابقات که با حضور ولی مقصودلو معاون قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ، دکتر اعظم مقصودلو مسئول امور فرهنگی اداره...
ایسنا/خوزستان دومین دوره رقابتهای پاورلیفتیگ زنان باشگاههای خوزستان با معرفی تیمهای برتر در تمام ردههای سنی به پایان رسید. این دوره از پیکار ها با حضور ۱۵ تیم از ۱۰ شهرستان در تمامی ردههای سنی، دوم و سوم شهریورماه در اهواز برگزار شد. به گزارش ایسنا، در پایان در بخش نوجوانان، تیم «رهام» آبادان با ۴۴ امتیاز مقام اول، باشگاه «حسین پور» از اهواز با ۴۴ امتیاز دوم و باشگاه «نیرو» ایذه با ۲۰ امتیاز عنوان سوم را کسب کرد. در بخش جوانان، باشگاه «حسین پور» از اهواز موفق شد با کسب ۴۲ امتیاز مقام نخست را کسب کند و باشگاههای «نیرو» ایذه و «اطرافچی» اندیمشک به ترتیب با کسب ۲۹ و ۲۴ امتیاز در جایگاه های دوم و...
به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت هفته دولت، مسابقات قهرمانی کونگ فو مایانا (مبارزه) در بخش بانوان به میزبانی شهرستان دشتستان شهر آبپخش برگزار شد. این مسابقات صبح جمعه با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار از تمامی شهرستانهای استان برگزار شد که قضاوت آن بر دوش داوران بنام استان و کشور بود. پایان این دوره از رقابتها کاپ قهرمانی اول تا سوم به شرح زیر اهدا شد. مقام اول: باشگاه آریانا بوشهر مقام دوم: باشگاه آذرخش بخش مرکزی مقام سوم: باشگاه آماتا آبپخش کد خبر 5870258
جام جم آنلاین اصفهان؛ فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان در مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه «بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران با کسب 5 رتبه برتر در بخش پسران و 3 رتبه برتر در بخش دختران به ترتیب مقام دوم و سوم تیمی را به خود اختصاص دادند. محسن اصغرزاده رییس روابط عمومی و مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این خبر اظهار داشت: بیست وچهارمین دوره مسابقات قرآنی بهاردر بهار ویژه فرزندان کارکنان در دو بخش پسران و دختران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در شهر مشهد مقدس برگزار شد. وی افزود: در بخش فرزندان پسر آقایان محمد جواد حیدریان و محمد حسین وفایی به ترتیب...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان؛ این مسابقات با حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۱۳ استان در دو بخش بانوان و آقایان و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی مرحوم کریمشاهی آران و بیدگل برگزار شد.در بخش بانوان، خراسان رضوی، اول شد، اصفهان، مقام دوم را به دست آورد و تهران هم در جایگاه سوم ایستاد؛ جام اخلاق هم به کرمانشاه رسید.در بخش آقایان هم مقام اول به کرمانشاه رسید، اصفهان، مقام دوم را کسب کرد و فارس هم در سکوی سوم قرار گرفت؛ جام اخلاق هم به خراسان رضوی رسید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
سرپرست هیات گلف آذربایجانغربی گفت: مسابقات آزاد گلف استان با حضور گلفرهایی از استان طی دو روز در بخش آقایان، بانوان و زیر 18 سال برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجانغربی، اصغر ادهمی گفت: در این مسابقات که پنجمین دوره مسابقات استان به شمار رفت ، در بخش بانوان «میترا معزز» به عنوان قهرمانی دست یافت. وی گفت:در رقابت بانوان «شبنم علیزاده» مقام دوم و «مهسا حدادزاده» به مقام سوم رسیدند . سرپرست هیات گلف آذربایجانغربی ادامه داد: در قسمت آقایان، «سعید سلیمانی» به مقام قهرمانی دست یافت و «اسماعیل محمودی» عنوان دوم و «منصور حسین نژاد» به مقام سوم رسیدند. ادهمی گفت: در قسمت پسران زیر ۱۸ سال نیز «رادین بیرامی»، «الشن طهماسبی» و «امیر حسین...